LAUFEN umí spojovat velkolepý design s posledními technologiemi. Inovační vývoj byl u značky LAUFEN odjakživa podřízen požadavku nabídnout zákazníkovi vše pro to, aby se mohl ve své koupelně cítit dobře. A na tom se dodnes nic nezměnilo.

Laufen

WonderGliss - keramický povrch od společnosti Laufen, který vám zpříjemní život.

Vlastnosti povrchu WonderGliss

LaufenPovrchová úprava WonderGliss napodobuje v principu strukturu lotosového listu, který je díky svému povrchu samočistící. Podstatou "vodoodpudivého" povrchu je skutečnost, že listy mají mnoho nepatrných hrbolků, které pokrývá tenká vrstva vosku. Díky tomu dochází k seskupování vody v kapičky, které rychle stékají pryč a současně s sebou nabalují veškeré nečistoty. Špína a vodní kámen tedy nemohou přilnout k povrchu. Vědci inspirováni přírodou si uvědomili, že nejefektivněji odpuzují vodu nikoli ty nejhladší povrchy, nýbrž ty, které se vyznačují komplikovanou strukturou povrchu.

Speciální povrch WonderGliss je "vodoodpudivý" (Hydrofóbní), nemění strukturu povrchu, je nanesen rovnoměrně na glazuru a vytvrzen společně s keramickým kusem. Díky tomu si výrobek při použití neabrazivních čistících prostředků zachovává svůj hladký lesk po obzvláště dlouhou dobu.

 

LCC od společnosti LAUFEN - nový high-tech recept pro maximum hygieny a čistoty.

LaufenLCC od společnosti LAUFEN je jednou z absolutních novinek v oblasti inovativních keramických povrchu, které byly vyvinuty za pomocí nejmodernějších technologií dnešní doby. LCC byl vyvinut firmou LAUFEN a není sdílen žádným druhým výrobcem keramiky.

Vlastnosti povrchu LAUFEN Clean Coat

Speciální vrstva LCC dokonale vyhlazuje nerovný povrch glazované keramiky. Tento "vodomilný" (Hydrofilní) povrch s obsahem oxidu titaničitého (TiO2) přitahuje vodu přičemž se netvoří kapky, ale souvislý tenký film vody, který uvolněné nečistoty odnáší pryč z povrchu. Dokáže proniknout i pod samotnou špínu nalepenou na povrchu a umožní její odplavení. LCC vrstva má antibakteriální efekt, stejně jako úprava WonderGliss, protože absolutně hladký povrch neskýtá žádnou možnost zachycení. Proud vody může jednoduše smýt nečistoty včetně bakterií s sebou.

 

Antibakteriální technologie MICROBAN od výrobce LUCITE

Jak pracuje

LaufenMICROBAN antibakteriální technologie je aplikována již během výroby akrylátových desek Lucite. Při kontaktu s bakteriemi MICROBAN narušuje stěny buněk a tím znemožňuje schopnost buněk dále růst a rozmnožovat se. Je vysoce účinný proti širokému spektru baterií jako jsou e-coli, listeria, legionella a zlatý stafylokok.

Trvá věčně

Antibakteriální úpravou MICROBAN je odolná a trvanlivá. Jelikož MICROBAN antibakteriální ochrana je integrována do akrylátových desek Lucite během výroby a tudíž je součástí celé tloušťky desky. Na rozdíl od povrchu ošetřeného desinfekčními prostředky, které se z povrchů smyjí, antibakteriální ochrana MICROBAN nabízí permanentní ochranu, pokud je používana ve spojení s běžnými čistícími procesy.

Čistota

Lucite s ochranou MICROBAN předchází rozmnožování běžných druhů bakterií, obzvláště těch, které způsobují skrvny a zápach. Ačkoli vaše vana musí být i nadále čištěna jako obvykle, akrylát Lucite s MICROBAN technologií zaručuje vyšší hygienu vašich výrobků v období mezi běžným čištěním.

 


zdroj: www.laufen.cz

 

 

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.