Program RigipsPLUS je věrnostní program, který společnost Rigips - dodavatel systémů suché vnitřní výstavby, polystyrenových izolací, sádrových omítek a malířských stěrek - připravila pro své zákazníky, distribuční a realizační firmy.

 

Pravidla věrnostního programu: http://www.rigipsplus.cz

 

Rigips deska RB

Stavební deska pro veškeré konstrukce bez zvláštních nároků. Deska s pokrokovým řešením podélné hrany - nazývané "hrana PRO", která usnadňuje a zefektivňuje montáž sádrokartonových konstrukcí. Příčná hrana kolmo řezaná. Tloušťky desek 12,5 mm, 15 mm, a 18 mm; šířka desek 1200 i 1250 mm; standardní délky 2000 – 3000 mm

Rigips deska RF

Stavební deska protipožární pro požárně odolné konstrukce. Deska s pokrokovým řešením podélné hrany - nazývané "hrana PRO", která usnadňuje a zefektivňuje montáž sádrokartonových konstrukcí. Příčná hrana kolmo řezaná. Tloušťky desek 12,5 mm, 15 mm, a 18 mm; šířka desek 1200 i 1250 mm; standardní délky 2000 - 3000 mm.

Rigips deska RBI

Stavební deska impregnovaná pro konstrukce v prostředí se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Deska s pokrokovým řešením podélné hrany - nazývané "hrana PRO", která usnadňuje a zefektivňuje montáž sádrokartonových konstrukcí. Příčná hrana kolmo řezaná. Tloušťky desek 12,5 mm; šířka desek 1200 i 1250 mm; standardní délky 2000 - 3000 mm.

Desky Rigidur

Desky Rigidur jsou určeny pro univerzální použití jako desky stavební, protipožární i impregnované proti vzdušné vlhkosti. Výrobní program umožňuje z desek Rigidur montovat jak systémy suché vnitřní výstavby (včetně konstrukcí suchých podlah), tak i za určitých podmínek systémy vnější. Sortiment obsahuje velkoformátové a maloformátové desky, jakož i podlahové panely sestávajících z různých tloušťek sádrovláknitých desek a různých podkladních izolačních vrstev.

Rigips profily

Ocelové tenkostěnné pozinkované profily pro montáž stavebních systémů suché výstavby.
 • Ocelové pozinkované profily CW a UW dle DIN 18 182 pro příčky a předsazené stěny
 • Ocelové pozinkované profily CD a UD dle DIN 18 182 pro zavěšené podhledy
 • Ocelové pozinkované profily UA dle DIN 18 182 pro montáž zárubní a zvláštních konstrukcí
 • Speciální profily pro náročná řešení detailů se zvláštními nároky (akustika, ohýbané konstrukce)


Tmel Super

Tmel Super - synonymum pro základní ekonomické tmelení spár s výztužnou páskou a tmelení povrchu (včetně finálního tmelení).

Sádrový tmel ve formě prášku, který se po rozmíchání s vodou používá pro tmelení sádrokartonových desek.

Tmel Vario

Tmel Vario – tmel pro základní tmelení a přetmelení sádrokartonových desek vyznačující se nejvyšší pevností. V případě hran vytvářejících objemovou spáru (např. příčná seříznutá hrana) a montáži na kovovou konstrukci lze provádět tmelení bez výztužné pásky.

Sádrový tmel ve formě prášku, který se po rozmíchání s vodou používá pro tmelení sádrokartonových desek.

Tmel Extra

Tmel Extra - pro základní tmelení a přetmelení spár s výztužnou páskou vyvinutý speciálně pro hrany PRO.

Sádrový tmel ve formě prášku, který se po rozmíchání s vodou používá pro tmelení sádrokartonových desek.

Rimano PRIMA

Ruční sádrová stěrka s vysokou přilnavostí vhodná k povrchové úpravě relativně hladkých ploch. Lze ji použít na celoplošné omítání ploch na zdivo, beton, pórobeton, ale také na lokální opravy omítek a zapravení poškozených ploch např. při výměně oken.
  Výhody:
 • bez broušení
 • jednoduchá zpracovatelnost
  Oblast použití:
 • lokální a celoplošné vyrovnání větších nerovností
 • opravy nerovností
 • osazení rohových lišt
 • ideální omítka na panel, Ytong


Rimano UNI

Ruční sádrová omítka pro použití v interiéru, která je vhodná i pod keramické obklady. Lze ji použít na celoplošné stěrkování ploch z betonu, pórobetonu jádrové omítky, staré omítky, ale i na lokální opravy omítek a ploch.
  Výhody:
 • bez broušení
 • jednoduchá zpracovatelnost
  Oblast použití:
 • lokální a celoplošné vyrovnání větších nerovností
 • vyspravení a zapravení ostění jak u nových oken, tak při výměnách oken


Tmel ProMix Mega

Univerzální pastový tmel pro finální tmelení sádrokartonových spár i k základnímu tmelení sádrokartonových desek s použitím výstužné pásky. Je ideální pro celoplošné temelení, tj. pro celoplošné stěrkování sádrokartonu a jiných povrhů např. omítek, betonu.

Tmel ProMix Finish

Pastový tmel pro finální tmelení spár sádrokartonových desek, tmel se snadno brousí a nanáší. Tmel nabízí ekonomické finální tmelení. Možné použít i pro celoplošné stěrkování.

Rimat 100 DLP

Rimat 100 DLP je hlazená sádrová omítka pro ruční i strojní zpracování. Rimat je lehčeji sádrová omítka vhodná pro ruční omítání betonu, pórobetonu, stabilního zdiva a plášťových betonových konstrukcí na stěnách a stropech v interiérech s obvyklou vzdušnou vlhkostí včetně domácích kuchyní a koupelen.

RIFINO TOP

Sádrový tmel RIFINO TOP je určen ke kompletnímu tmelení spár sádrokartonových desek s použitím výztužné pásky. Vyznačuje se vysokou pevností ve spárách, velmi dobrou brousitelností, hladkou strukturou povrchu a bílou barvou. Také lze použít jako finální tmel. Doba zpracovatelnosti je nejméně 45 minut. Prodává se v 5, 12,5 a 25 kg balení.
zdroj: http://www.rigipsplus.cz

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.