Systém obkladu dřevěné zárubně, tzv. systém OKZ společnosti SAPELI, a.s. vyhrál sekci Interiér v rámci soutěže PANEL TOP TEN, kterou vyhlásil internetový portál www.trendybydleni.cz . Soutěž probíhala na bázi dobrovolného hlasování čtenářů. Soutěž měla tři kategorie - Interiér, Exteriér a Služby a realizace.

Soutěž PANEL TOP TEN byla vyhlášena s cílovým zaměřením na úpravu panelových bytů a domů. „Řada lidí řeší při rekonstrukci panelových bytů také výměnu dveří, mnozí z nich by rádi měli dýhované dveře a také zárubně. Pro ně má naše firma v nabídce systém obkladu kovové zárubně. Díky němu je možné bez špinavých stavebních prací a bez jakéhokoli bourání získat zcela nové dýhované zárubně, aniž by došlo k zúžení průchozího prostoru a dokonce je do nich možné využít i stávající dveře,“ vysvětluje princip přihlášeného výrobku SAPELI paní Simona Kadlecová, marketingová vedoucí SAPELI, a.s. a pokračuje: „Účastí v soutěži jsme si chtěli ověřit zájem čtenářů portálu o tento produkt a jsem ráda, že výsledek, kterého jsme dosáhli, nám potvrdil naše předchozí zkušenosti s pozitivními ohlasy od našich zákazníků.“

Obložkový systém OKZ společnosti Sapeli, a.s.Systém OKZ byl firmou SAPELI v roce 2007 po technické stránce inovován. Došlo k vývoji nového plastového spojovacího profilu a zároveň došlo k přepracování systému uložení závěsu. Doposud používané jednodříkové závěsy byly nahrazeny dvoudříkovými, které zabrání jakémukoli pootočení. „Nové závěsy umožňují svoji regulaci s již nasazenými dveřmi, takže 2D seřiditelný závěs umožní i při zavěšených dveřích kdykoli doladit usedání dveří na těsnění,“ specifikuje Ing. Aleš Ullmann, manager technického rozvoje SAPELI.

Sytém OKZ je typickým příkladem produktu pro renovaci panelových bytů a stejně tak jako si jej oblíbili zákazníci SAPELI, tak zaujal i čtenáře internetového portálu www.trendybydleni.cz, neboť ty mu dali dvakrát více hlasů než produktu v sekci Interiér, který se umístil na druhém místě. Hlasování se v celé soutěži zúčastnilo necelých 4 400 hlasujících čtenářů a systém OKZ dokázal oslovit téměř 1 300 hlasujících.

Ocenění za výhru v soutěži PANEL TOP TEN bylo předáno v rámci druhého ročníku výstavy Panelový dům a byt, která se na konci minulého týdne uskutečnila v rámci komplexu výstav Pragobuilding na pražském Výstavišti. Cenu za společnost SAPELI přebíral pan Petr Šikola, pracovník marketingu SAPELI z rukou šéfredaktorky portálu paní Dominiky Bučkové a PhDr. Jana Novotného, obchodního ředitele společnosti Incheba Praha.

Bližší informace o systému OKZ lze najít na stránce http://www.sapeli.cz/index.asp?obsah=42&.

 

Sapeli - systém obložek OKZ


SAPELI, a.s.:
Společnost SAPELI, a.s. patří mezi současné největší středoevropské výrobce interiérových dveří a zárubní, který v České republice, co se týče šíře sortimentu, nemá konkurenta. Svým zákazníkům nabízí ucelenou škálu dveří od základních foliovaných, přes klasické dýhované, až po luxusní modely či prosklené stěny na míru. Neustále si drží vysokou úroveň designu a vynikající kvalitu svých produktů. Mimo Českou republiku úspěšně působí na Slovensku, Polsku, Maďarsku a připravuje expanzi do dalších okolních států na západ i východ od naší republiky. Bližší informace na
www.sapeli.cz .

kontaktní osoba:
Mgr. Martina Rychetská
DENDRIT Consulting, s.r.o.
Tel: 567 301 011
mobil: 731 110 557
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.