Společnost VELUX Česká republika, s. r. o., dodavatel střešních oken, dekorativních a zastiňovacích doplňků, uvádí na trh zcela novou kolekci dekorativních a zastiňovacích doplňků a rozšiřuje možnosti ovládání venkovní markýzy a zastiňovací rolety.

Účinné zastínění proti slunci, pohodlné ovládání a nové barevné vzory, tak lze charakterizovat novinky v sortimentu dekorativních a zastiňovacích doplňků společnosti VELUX. Nabídku dálkově ovládaných doplňků nově rozšiřují venkovní markýza a zastiňovací roleta. Obě jsou nyní na elektrický i na solární pohon. Předností doplňků na solární pohon je, že při jejich instalaci není potřeba vést žádné kabely. Energii pro svůj provoz čerpají ze slunečního záření přes solární baterii umístěnou v horní části doplňku. Veškeré vnitřní i venkovní originální zastiňovací doplňky VELUX je tedy dnes možné ovládat pohodlně dálkovým ovladačem.

Současným trendem bytového designu jsou barvy a vzory, důraz je kladen na doplňky. V tomto duchu je i nová kolekce dekorativních a zastiňovacích doplňků VELUX. Rolety a žaluzie se nabízejí ve dvojnásobném množství barevných variant a vzorů, například zatemňující roleta se nyní nabízí ve 40 barevných variantách, zastiňovací roleta ve 37. Dekorativní a zastiňovací doplňky je tedy možné snadno sladit se zařízením místnosti. (Barvy jsou ke zhlédnutí v doplňkové brožuře v PDF, nebo přímo v internetovém obchodu).

 

Doplňky Velux

Doplňky Velux

Více možností zastínění během dne a dekoraci v sobě spojuje nová dvojí roleta s označením DFD. Dvojici tvoří plisovaná roleta se zcela zatemňující roletou. Plisovaná roleta poskytne během dne příjemný a měkký stín, ranní paprsky naopak spolehlivě pohltí zcela zatemňující roleta. Barevnou variantou k bílé plisované roletě je buď tmavě modrá, nebo béžová zatemňující roleta.

Vnitřní dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX byly dosud zasazeny do kovové konstrukce v barvě hliníku. Nově se kovová konstrukce nabízí i v takzvané bílé linii, tzn. že boční vodicí lišty, horní a dolní lišta jsou v bílé barvě. Doplňky s bílou konstrukcí se svým stylem velmi dobře hodí ke střešním oknům v bílém provedení.

Dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX tvoří se střešními okny VELUX jeden kompaktní, harmonický celek. Každé střešní okno je vybaveno úchyty, do kterých se roleta či žaluzie jednoduše nacvakne (systém Pick&Click®). Doplňky mohou být bez problému instalovány na střešní okna kdykoliv dodatečně.

Více informací získáte na www.velux.cz, stránce o doplňcích nebo na telefonním čísle zákaznického centra 531 015 511.

 


zdroj: www.velux.cz

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.