Relaxace, požitek, komfort, ale zároveň i bezpečí. Běžné potřeby, které by měla plnit koupelna většiny lidí. Ne vždy to ale dokáže.

Statistiky navíc říkají, že 73% úrazů v domácnosti se odehraje právě v koupelně. Naprosto unikátním řešením pro všechny je bezpečná koupelnová elektronika, kterou jako první na světě s velkým úspěchem uvedla na trh společnost RAVAK.

Rádi relaxujete ve vaně při poslechu hudby? Jste naštvaní, kdykoli musíte vylézt z vany, protože chcete přeladit stanici na rádiu? S RAVAK Safe Electronic vás koupelna bude bavit a zároveň bude splňovat nepřísnější kritéria bezpečnosti. Systémy RAVAK Living 1 a RAVAK Compact 1 jsou naprosto unikátní tím, že umožňují poslouchat a dálkově ovládat rádio, osvětlení a ventilaci pohodlně z kteréhokoli místa v koupelně. Dálkové ovládání je naprosto bezpečné, umístit si ho můžete třeba nad vanu nebo do sprchového koutu a zhasínat světla nebo zapínat rádio přímo z vany.

Systém RAVAK Living 1 je určen pro koupelny a toalety se sádrokartonovým podhledem. Jeho součástí je řídící jednotka ukrytá pod podhledem, rádio s reproduktorem a dálkové ovládání. Dokoupit si k němu lze bodová světla, krytku ventilátoru, další ovládání, reproduktor a bodová i výklopná světla. Na systém si ale můžete bez problému napojit i svoje stávající elektrická zařízení v koupelně, která vám tak může začít nově sloužit.

Alternativou pro koupelny bez možnosti sádrokartonového podhledu je RAVAK Compact 1. Je řešen tak, že je možné přišroubovat ho na strop.

Bezpečná koupelnová elektronika může navíc jednoduše komunikovat s vaším iPodem nebo MP3 přehrávačem. Koupel si tak budete moci vychutnat se vším všudy, i s vaší oblíbenou hudbou.

RAVAK Safe Electronic oživí každou koupelnu!

 


zdroj: www.ravak.cz

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.