Společnost Xella uvedla unikátní snímek, který ocení všichni stavebníci rodinných domů i odborná veřejnost. Instruktážní film popisující výstavbu z porobetonových dílců Ytong nese název "Neuvěřitelný příběh mého domu"

Ytong"Neuvěřitelný příběh mého domu" - to je název instruktážního DVD, které velice poutavým způsobem popisuje stavbu rodinného domu. Netradiční dvacetiminutový film využijí jak ti, kteří plánují stavbu domu svépomocí, tak ti, kteří hodlají využít profesionální stavební firmu. Srozumitelně a zároveň vtipným způsobem provází krok po kroku celou stavbou, od plánů a prvního kopnutí do země až po nastěhování. Všem, kdo se pustí do stavby rodinného domu, ukáže, na co si dát pozor a jak postavit dům s těmi nejlepšími vlastnostmi. "Produkty YTONG nabízejí stavitelům vynikající parametry. Toto DVD ukazuje, jak všechny výhody YTONGu plně využít a docílit na stavbě maximální kvality," říká Ivana Havlíčková ze společnosti Xella CZ.

A nejen to. Diváci si snímek zároveň i užijí," upozorňuje Havlíčková. "Ve filmu se nám povedlo skloubit odborný obsah s formou, která nenudí a neubíjí zbytečnými technickými výklady." Díky tomu je DVD zajímavé nejen pro stavaře, ale také pro naprosté amatéry.

 

Instruktážní film "Neuvěřitelný příběh mého domu"

 

Vlastnosti YTONG

YTONG je masivní a neobyčejně odolný

Jedna z nejdůležitějších vlastností YTONG je veliká mechanická pevnost při malé objemové hmotnosti. Jeho rovnorodá stuktura mu dává ve všech směrech stejné vynikající vlastnosti.

YTONG je po všech stránkách ekologický

Pórobeton využívá nejběžnější přírodní suroviny, je k přírodě ohleduplný nejen při výrobě, dopravě a recyklaci, ale vzhledem ke svým užitným vlastnostem po celou dobu svého využití.

YTONG má nejlepší tepelně-izolační vlastnosti

ze všech zdících stavebních materiálů. Šetří energii a tím i výdaje na vytápění domu. V zimě akumuluje teplo, v létě je v domě příjemný chládek.

YTONG je velice jednoduchý ve svém zpracování a opracování

Tak umožňuje rychlou a úspornou stavbu. YTONG se zpracovává buď způsobem montáže ze stavebních elementů nebo osvědčenou metodou "lepení" (tenkovrstvé zdění).

YTONG svou masivností poskytuje zvukovou izolaci odpovídající normám.

To znamená, že poskytuje klidné bydlení i v oblastech silného silničního provozu.

YTONG "dýchá"

To znamená vysloveně zdravé a příjemné klima v domě. Optimálně reguluje vlhkost a rozdíl teplot.

YTONG je nehořlavý

Tím garantuje nejvyšší protipožární ochranu a činí tak další nákladná opatření přebytečnými.

 


zdroj: www.xella.cz

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.