Stavíte rodinný dům nebo byt? Přestavujete a chcete ušetřit za plynové topení? Chcete ušetřit za elektrickou energii změnou přímotopného nebo akumulačního systému? Chcete získat dotaci na excelentní tepelná čerpadla a ventilační systémy společnosti STIEBEL ELTRON?

Tepelná čerpadla Stiebel eltronNastal čas úsporných technologií vytápění. Připravte se na budoucnost s našimi tepelnými čerpadly a využijte čistou přírodní energii. STIEBEL ELTRON – nejširší nabídka tepelných čerpadel, tradice, kvalita, špičková technika.

Současná pravidla podpory z jiných zdrojů jsou pro většinu z Vás neúčinná nebo diskriminační. Tento stav nás přiměl k akci, která reálně a okamžitě investorům pomůže.

Vyplněním formuláře „Žádost o přidělení dotace na pořízení tepelného čerpadla Stiebel Eltron“ a jeho odesláním získáte až 30.000 Kč bez DPH na pořízení moderní úsporné a ekologicky šetrné technologie pro vytápění a přípravu TUV od předního evropského výrobce s odpovídajícím zázemím ve službách a servisu. Dotace bez obtížné administrativy, auditu a poplatku. Dotace na zařízení nejvyšší jakosti, jistota investice do budoucnosti bez starostí a s úsporou za teplo Vašeho domova.

STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.