Společnost MABA Prefa spol. s r.o., významný výrobce prefabrikovaného zboží v ČR, přináší novou řadu silničních betonových svodidel DELTA BLOC do dopravního stavitelství. Jedná se o inovovaná svodidla výšky 80 a 100 cm avšak v délkách 6 m.

Společnost MABA Prefa spol. s r.o., významný výrobce prefabrikovaného zboží v ČR, přináší novou řadu silničních betonových svodidel DELTA BLOC do dopravního stavitelství. Jedná se o inovovaná svodidla výšky 80 a 100 cm avšak v délkách 6 m. Doposud byla tato svodidla dodávána pouze v délkách 4 m. Využití těchto svodidel se předpokládá především u dlouhých a rovných silničních úseků. Umožňují totiž díky své větší délce rychlejší instalaci a v případě potřeby i demontáž. Důležité hledisko je také ekonomické, protože zvýšení produktivity a snížení počtu spojovacích prvků značně snižují náklady na 1 bm hotového svodidlového systému. Navíc prodloužením délky ze 4 na 6 m se podařilo výrazně snížit pracovní šířku při zachování stupně zadržení. To je velmi příznivé např. u mostních pilířů na mostech apod. Z jedné výšky na druhou je možno plynule přecházet pomocí přechodového dílu.

Na obě betonová svodidla bylo vydáno schválení Ministerstvem dopravy ČR.

Přehled základních technických parametrů:

Označení výška délka šířka stupeň zadržení maximální příčný posun
DTB 800 80 cm 600cm 60cm H1 63cm
DTB 100 100cm 600cm 70cm H4b 110cm


Betonová svodidla


zdroj: mabaprefa.cz

 

 

 

 


| Sdílet: | | Další
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštevnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.